Peržiūrėta 979
0

 

Seniai pamenu apie tokią įdomią savaitę, kai nuo naujų modelių ir įrenginių taip suktusi galva. Pasijaučiau tartum alaus mėgėjas “Oktoberfest” festivalyje 🙂 .

Savaitė prasidėjo nuo taip ilgai laukto, tiek apkalbėto ir jau beveik pamiršto “Google pixel 4a”, kuris turėjo būti pristatytas dar gegužės pabaigoje. Iš tiesų, net nemanau, kad reikia išsamiai pasakoti apie šio modelio tech. charakteristikas ar išvaizdą, nes viskas jau žinoma prieš pusmetį. Trumpai apibendrinus šį modeliuką paskyčiau taip – kamera beveik kaip pas „Pixel 4”, “plikas” Android ir visą tai, už 349 $. Taip pat „Google“ garantuoja, kad trejus metus įrenginys gaus saugos ir programinės įrangos atnaujinimus. Prekyboje modeliukas, jau tikrai,  pasirodys rugpjūčio 20 d., tačiau jį jau dabar galima užsisakyti.  Atvirai pasakius jei ne kaina, tai skirčiau jam “nuobodžiausio” šių metų telefono nominaciją. Tačiau jo pasirodymas išankstiniuose užsakymuose sukėlė tikrą ažiotažą, tapo vienu perkamiausiu “Amazon” ir “Best Buy” internetinėse parduotuvėse, aplenkdamas „Galaxy A20s“ ir „Galaxy A51“.

 

 

 

Jei “Pikselis” kėlė žiovulį, tai kito renginio laukiau su dideliu nekantrumu, tai “Galaxy Unpacked 2020”. Kaip tikras fanas, nemiegojau visą naktį 🙂 . Klausimai kirbėjo, na nejaugi visa “Note 20” serija bus tokia niūri, kaip “Galaxy S20” serija? Nors varvinau seilę žiūrėdamas į “Galaxy Z Fold 2”, kurio tiksli išleidimo data ir kaina liko paslaptimi, “Note 20 Ultra” telefonas vis dar lieka tarp prioritetų sekančiame pirkime.

 

 

 

Ir tfu, tfu, tfu, nepasitvirtino mano skeptitizmas “Note 20 Ultra” atveju. Jis neatrodo identiškas, kaip krepšeliai parduotuvėje, ir nekyla klausimų, ar čia “Galaxy A” ar “Galaxy S”, jis išsiskiria iš kitų. Tačiau daug nedžiūgavau žiūrėdamas į kitą telefoną – “Note 20”, kurį pirkčiau jei jis būtų paskutinis vitrinoje. Niekas neprivesrtų manęs išleisti 1000 € už telefoną, kuriame ekranas 60Hz, o korpusas plastikinis ir nesvarbu, kad turi “stylus`ą”. Taip, jis turi ekraną, taip jis turi bateriją, su juo galima skambinti, naršyti “Facėje” ar “Insta”, tačiau jį pirkti, tai tarsi atėjus įsigyti savo išsvajoto telefono, namo parsinešti virtuvinį kombainą, nes jus parduotuvės konsultantas įtikino, kad iš jo turėsite tiek naudos kiek iš “Note 20 Ultra” 🙂 . Toks jausmas, kad inžinieriams spazmavo nuo noro į tualetą ir spaudė kuo greičiau užbaigti modelio kūrimą. Kas turi nutikti, kad sumąstytum pirkti “Galaxy Note 20” už beveik 1k € (969€) ? Jei susiruošėte išleisti savo “babkes” “Samsung” flagmanui, mano manymu, verta rinkitis tik “Galaxy Note 20 Ultra”, nors jis ir brangesnis (1319€).

 

 

 

Be “Note 20” serijos, “Samsung” dar pristatė naujausias planšetes: “Galaxy Tab S7” ir “Galaxy Tab S7+”. Kaip sako pats gamintojas: “tai kompiuteriui nenusileidžianti planšetė“. Akivaizdu, kad šiais modeliais “Samsas” nori parodyti, kad ne tik “iPad” planšetės turi ateitį ir gali užkariauti jūsų širdis. Jis dideliu ekranu (12,4 colio), kalbu apie “Galaxy S7+”, plonas, lengvas, tvirtas, palaiko S Pen`a, kuris magneto pagalba tvirtinasi korpuso galinėje dalyje. Tad po šio modelio pristatymo jau abejoju ar mano pasirinkimas, nuo PC rudenį pereiti prie „iPad“, nebus permąstytas 🙂 . „Galaxy Tab S7“ kaina startuoja nuo 719€, o “Galaxy S7+” nuo 919€. Šie nauji palnšetiniai tiks, tiek pradedantiesiems, tiek ir pažengusiems, kurie negali išiversti be taip pamėgtų „Samsung“ programėlių, tokių kaip: „Samsung Notes“, „PDF“ dokumentų redagavimo, „Clip Studio Paint“, „Canva pro“ ir dar daug ivariausių apps`ų.

 

 

 

„Galaxy Watch 3“, tai dar viena naujiena verta dėmesio, kuri buvo pristatyta šiame „Galaxy Unpacked 2020” renginyje. Jis didesniu ekranu nei pirmtakas, tapo plonesnis ir lengvesnis. Naujasis „Galaxy Watch 3“ palaiko „Blood oxygen“ (SpO2) funkciją, kuri leis išmatuoti ir stebėti deguonies kiekį žmogaus kraujyje, gebės reaguoti praradus sąmonę. Suklupus, laikrodžio savininko pasirinktiems asmenims bus išsiųstas pagalbos pranešimas. Naujieji laikrodžiai yra lengvai suderinami su „Galaxy Note 20“ serija, todėl galėsite siųsti automatinius atsakymus į telefone gaunamas žinutes ar peržiūrėti nuotraukas. Dar viena naujiena, kuri įdiegta naujajame „Galaxy Watch 3“ – gestai, pavyzdžiui, suspaudus ir atleidus kumštį, galima atsiliepti į skambutį, pasukus riešą nutildyti garsą. Šį laikrodį jau galima užsisakyti,o prekyboje pasirodys rugpjūčio 21 d. Kaina startuoja nuo 429€.

 

 

 

Tačiau ir tai dar ne viskas. „Galaxy Unpacked 2020” pristatyme, labiausiai išvaizdą pakeitė „Galaxy Buds Live“ belaidės ausinės. „Samsung“ teigia, kad šios naujos ausinės tapo patogesnės, neiškrenta iš ausų ir atrodo subtiliau. Be to, jas galima pasirinkti iš dviejų dydžių. Naujieji ausinukai pasižymi kokybišku garsu, palaiko aktyvų triukšmo slopinimą ir filmuojant “Galaxy Note 20” ir “Note 20 Ultra”, galima įrašyti garsą taip, lyg tai būtų bevielis mikrofonas. Štai dėl jų, neabejoju, jos man reikalingos 🙂 . Kaina – 199€.

 

 

 

Ir šią apžvalgą užbaigsiu, viso pasaulio žiniasklaidos dėmesį prikausčiusia tema, kuri rutuliuojasi apie “TikTok” socialinį tinklą.

JAV prezidentas pasirašė įsakymą dėl “TikTok” blokavimo JAV teritorijoje, kuris įsigalios po 45 dienų. D. Trumpas pareiškė, kad “TikTok” nustos vykdyti veiklą, nebent parsiduos kuriai nors JAV kompanijai iki rugsėjo vidurio, t.y. iki 15 d. Įvairiausi pasaulio žiniasklaidos šaltiniai teigia, kad „Microsoft“ nori nusipirkti visą „TikTok“-ą. Paparašytas pakomentuoti “TikTok”-o įsigyjimą, “Microsoft” įkūrėjas pasisakė trumpai: „tai yra indelis nuodų“. Panašu, kad B. Gatesas nėra užtikrintas, kad “TikTok” įsigijimas neatneš neigiamų padarinių. Priminsiu, kad visas šurmulys kilo po to, kai JAV apklatino „TikTok“ renkant asmens duomenis iš vartotojų, kuriuos Kinijos vyriausybė gali panaudoti žvalgybos tikslais. Apibendrinant – balieka laukti ir stebėti, ką sekantį pasirinks JAV, kuris bus sužlugdytas ar nupirktas.

Tad tiek, mano manymu, svarbiausių šios savaitės įvykių. Iki.

 

Uždaryti komentarus