Peržiūrėta 949
0

 

Štai ir prabėgo dar viena vasaros savaitė, tad trumpai apžvelgsiu svarbiausius jos įvykius. Nesvarbu ar jūs didelis, ar mažas, ūkininkas ar verslininkas nepraleiskite progos trumpai susipažinti su svarbiausiais įvykiais mobiliųjų telefonų rinkoje, o pradėsiu nuo – “OnePlus”.

 

 

Jau seniai neteko matyti, kad “OnePlus” taip galingai “piarintų”, reklamuotų savo naujo ir dar vidutinės klasės modelio, artėjantį pristatymą. Mano viename mėgstamiausių soc. tinklų paskutinės dvi savaitės priminė “OnePlus” internetinį puslapį, kur tik ir buvo kalbama apie artėjantį “OnePlus Nord”  pristatymą, jo išvaizdą, tech. parametrus. Atvirai, jau buvo įkirėję. Pirmą kartą gandai apie biudžetinį “OnePlus” telefoną pasirodė daugiau nei prieš pusę metų. Pradžioje buvo spėjama, kad jis vadinsis „OnePlus Z“ ar “OnePlus 8 Lite”, tačiau tuo metu kompanijos vadas visus gandus pakomentavo trumpai: “… OnePlus negamina biudžetinių telefonų”. Dabar jau aišku, kad Pete Lau tiesiog norėjo išlaikyti intrigą. Pažiūrėjus pristatymą, matosi, kad “OnePlus” tikrai pasistengė pritraukti klientų dėmesį ir pirmą kartą išmaniojo telefono pristatymą buvo galima peržiūrėti papildytoje realybėje. Kalbant apie patį telefoną, galėčiau pasakyti trumpai: fanų džiaugsmas, kurio verta buvo laukti. Šiais metais jis yra pigiausias kompanijos telefonas, kurio kainos prasideda nuo 399 €. “OnePlus Nord”, tai tikras konkurentas kitų gamintojų modeliams, šioje kainų kategorijoje.  Tik pristatytas, jis sukėlė iki šiol nematytą ažiotažą Indijoje, kur “Amazon.in” sulaukė apie 4 mln. prenumeratorių naujienoms. Šį naują modeliuką galima užsisakyti išanksto, nors prekyboje pasirodys tik rugpjūčio 4 d.

https://www.oneplus.com

 

 

Be naujojo “OnePlus Nord” dar buvo pristatyti “OnePlus Buds” bevieliai ausinukai, kurie gali pasigirti aktyviu triukšmo slopinimu, „Bass Boost“ ir „Dolby Atmos“. Pilnai įkrauti ausinukai su įdėklu užtikrins iki 30 valandų veikimą. Ausinukų kaina startuoja nuo 79 $.

https://www.oneplus.com

 

 

 

Ši savaitė taip pat turėtų pradžiuginti “mobile gaming`o” fanus, kur buvo pristatyti net du nauji telefonai: “Lenovo Legion Duel” ir “Asus ROG Phone 3”. Abu modeliai varomi naujausiu “Snapdragon 865+” procesoriumi, abu gavo “AMOLED” ekranus su 144Hz atnaujinimo dažniu. „Lenovo Legion Duel“ prekyboje pasirodys rugpjūčio 5d., kurio kainos startuoja nuo 500 $. “Asus ROG Phone 3” prekyboje pasirodys tik rugsėjo mėn., kainos Europoje suksis apie 800 €.

https://www.asus.com            https://legion.lenovo.com

 

O “Corning” kompanija pristatė naujos kartos apsauginį grūdintą stiklą pavadinimu „Gorilla Glass Victus“, skirtą apsaugoti mobiliųjų telefonų, planšečių ir nešiojamųjų priedų ekranus. Tačiau, manau, kad nemažai išgirsčiau pesimistinių ar net sarkastiškų paburbuliavimų šios kompanijos atžvilgiu, prie kurių prisijungčiau ir aš. Jau ne kartą yra tekę nusivilti šios kompanijos apsauginiais ekrano stiklais, kai iškritus telefonui iš nedidelio aukščio jo stiklas įskildavo ar dar blogiau, suduždavo ekranas. Tačiau “Corning” teigia, kad šį kartą viskas kitaip, bet tik stebuklų nežada 🙂 . Anot “Corning” naujasis “Victum” tapo dvigubai atsparesnis įbrėžimamas ir kritimams. Gamintojas teigia, kad naujasis stiklas vidutiniškai atlaikys dvidešimt kritimų iš metro aukščio ir ne bėda jei iškris iš dviejų metrų aukščio. Palyginimui, „Gorilla Glass 6“ viršutinė kritimo aukščio riba yra 1,6 m, o „Gorilla Glass 5“ – 1,2 m. Nors oficialiai nepranešama koks tiksliai modelis bus pirmasis gavęs naujausia “Victus” stiklą, daugelis mano, kad tai bus “Samsung Galaxy Note 20”. Tad tai tik padidins susidomėjimą naujausiu „Samsung“ flagmanu. Laukiam rugpjūčio 5 d. 🙂 .

 

Nuo hakerių niekas nėra apsaugotas. Šią savaitę amerikiečių kompanija “Garmin”, kuri yra lyderiaujanti navigacijos įrangos gamintoja, patyrė kibernetinę ataką. Įsilaužėliai sukėlė tikrą chaosą ir pridarė didelės žalos klientams. Išmaniųjų laikrodžių savininkai negalėjo sinchronizuoti savo duomenų per „Garmin Connect“ mobiliąją programėlę, nebuvo prieigos prie „Garmin“ svetainės, klientų palaikymo tarnybų ir vartotojų forumo. Kaip praneša „ZDNet“, JAV civilinės aviacijos pilotai negalėjo atsisiųsti atnaujinimo į „Garmin“ duomenų bazę, kaip to reikalauja Federalinės aviacijos administracijos taisyklės. Trumpiau sakant pi.. 🙁 . Patiems įrenginiams hakerių ataka nepadarė žalos. Iš pradžių “Garmin” bandė įvykį paaiškinti, kaip trumpalaikį serverių sutrikimą, tačiau galiausiai pripažino, kad juos “nulaužė”. Įvairių šaltinių teigimu, hakeriai panaudojo „WastedLocker“ virusą, kuris kaip teigiama yra sukurtas rusų kibergrupuotės „Evil Corp“. Užgrobėjai reikalauja išpirkos už tai, kad kompanija vėl galėtų sklandžiai teikti savo paslaugas.

 

Manau, kad daugeliui šis pavadinimas įaugęs į kraują, kaip “Coca-Cola”, “McDonalds” ar “iPhone”. Šią savaitę už 9,2 mlrd. $ buvo parduotas vienas seniausių skelbimų portalų – “eBay”, kuris sekmingai gyvuoja net 25 metus. “eBay” pirkėjas, tai Norvegų kompanija „Adevinta“. Po „eBay“ įsigijimo „Adevinta“ akcijos Oslo vertybinių popierių biržoje šoktelėjo net 32 %. Tik labai keista, kad “eBay” akcininkai anksčiau nepasinaudojo amerikiečių pasiūlymu, kai “Intercontinental Exchange” už “eBay” buvo pasiūliusi net 30 mlrd. $.

Tai tiek svarbiausių šios savaitės įvykių. Iki kitos savaitės, ate 🙂

 

Uždaryti komentarus