Peržiūrėta 593
2

   Sveiki berniukai ir mergaitės, sakau welcome to “Telefonai LT” į pirmąjį straipsnelį ir dėkojame, jei bandysite skaityti toliau.

   Kaip banaliai beskambėtų, bet pradėsiu nuo kelių eilučių, kaip gimė šita idėja sukurti tokį web`ą. Kaip ir pridera, manau, reikia pradėti nuo prisipažinimo. Esu ligonis, praktiškai beviltiškas 🙂 , nes turiu priklausomybę telefonams ir technologijoms.

   Web`o idėja, negimė garaže ir neprasidėjo nuo minties atsikėlus ryte, kad nuo šiandien pradėsiu rašyti. Tai prasidėjo priešdaug metų, gyvendamas Kaune, būdamas dar “pacanas”, pamačiau, kaip “chebrytė” kala “afigienas šaibas” iš mobiliųjų telefonų prekybos. Tai buvo ne tūkstančiai, tai buvo šimtai tūkstančių. Tada ir kilo mintis, kodėl ir man nepabandžius? Taip ir įklimpau ilgam į telefonų liūną 🙂 . Išbandžiau savo jėgas visur, nuo perku – parduodu (perekup 🙂 ) iki remontininko ir vadybininko, kol nepribrendo mintis sukurti nedidelį naujienų web`ą apie telefonus ir išbandyti savo jėgas čia.

   Vienam, kad ir pasinešusiam, užsukti naują web`ą nėra lengva užduotis, tad susiradau dar porą “ligonių” 🙂 . Taigi susirinkę pakrapštėme galvas ir sugalvojome padaryti nedidelį judesį. Ir štai mes čia.  Kas iš to gausis, atvirai pasakius – nežinau.

   Bet žinodami daug apie telefonus – rašysime.

   Kiekvieną dieną informuosime trumpomis, naujausiomis žiniomis, kategorijoje “STREAM`AS”, kurioje konkrečiai, be jokio pilstymo iš tuščio į kiaurą, bus pateikti tik svarbiausi įvykiai. Jau baigiame ruošti keletą įdomių straipsnelių, kuriuos galėsite paskaityti kategorijoje „STRAIPSNIAI“. Paruošėme pirmąją telefono apžvalgą, liko tik kablelius sudėti, kurioje maksimaliai pasistengėme ir kurią rasite „APŽVALGOS“ kategorijoje. Taip pat kasdien išrinksime pačią įdomiausią naujieną, jas rasite „NAUJIENOS“. Nepraleisime ir įdomių video, kurie suguls „VIDEO“ kategorijoje. Domėsimės ir naujausiais gandais, remonto temomis, rašysime apie viską, kas susiję su telefonais. Turime viziją ir nesiblaškydami stengsimės ją įgyvendinti.

   Daug dar kas tik galvose ir laukia įgyvendinimo. Dar daug ko mums trūksta, bet tai nesustabdys, tai kaip noras sportuoti nedingsta, neturint gerų sportbačių, bėgsime su tapkėmis 🙂 .

   Kas mus veda į prieki? Alkis 🙂 . Išnaudosime energiją su kuria pradedame.

   Tikimės jūsų palaikymo, adekvačių komentarų, sveikos kritikos.

   Taip pat lauksime pasiūlymų apie ką norėtumėte skaityti, į ką mums atkreipti dėmesį, su kokiomis problemomis susiduriate naudojantis telefonais kiekvieną dieną. Darysime viską ir dar daugiau, kad šis web`as taptų kiekvienam naudingu.

   Mes ne sprinterininkai o maratoninkai, tad nesitikime, kad viskas lengvai gausis. Bet žinote, tikiu šiais žodžiais: “Gyvenime galite turėti viską, ką tik norite, jeigu padėsite kitiems žmonėms gauti tai, ko trokšta jie“

Žymos:
  • Tomas

    nice

  • Jonas

    Sveikinam!

Uždaryti komentarus