Peržiūrėta 381
0

Vienas žymus “insider”is pasidalino oficialiai dar nepristatyto, “Samsung Galaxy Note 10 Lite” nuotraukomis. Truputį žvilgterkime ir trumpai aptarkime šį naują modeliuką, ką apie jį jau žinome.

Ir taip, “Samsung” neatsispyrė kinų gamintojų, labai mylimam žodžiui ir į “Galaxy” serijos telefonų pavadinimus atkeliauja žodelis “LITE”, kuris reiškia, kad jis žemesnio rango pagal techninius parametrus.

Aš jau nepamenu, koks kitas gamintojas turi modeliuką su S-Pen`u, tačiau “Samsung” šiai dienai vienintelis ir be konkurencijos šioje nišoje. Ir  kol dar kinų telefonų gamintojai nesužinojo 🙂 , kad telefonai su S-Pen`ais yra perkami, ir nepuolė masiškai gaminti įvairių modelių, “Samsung” pats tai padarys ir mano manymu – teisingai. Jeigu paklausite, kam to reikia, kai galima įsigyti “Galaxy Note 9” už mažesnę kainą? Manau, kad šiuolaikinis pirkėjas visiškai išlepo, nenori praeitų metų modelio, nebenori net pusės metų senumo modelio. Visada atėjęs pirkti nori, ką nors naujo, ką tik pristatyto. Tad jei klientas nori, gamintojas siūlo.

Iki šiol “Galaxy Note” serija man asocijuodavosi ne tik su flagmano savybėmis, bet ir su flagmaniška kaina, tačiau dabar viskas keičiasi. Beveik flagmaniškos savybės ir stipriai sumažėjusi kaina.

Išorėje matosi visi būdingi dizaino bruožai, daugumai 2020 – ųjų metų telefonams ir manau ne tik “Samsung”. Kamerų blokas keisis pločiu, aukščiu, kamerų kiekiu, bet manau iš principo išliks panašus. Tad, jei norite pamatyti, kaip atrodys naujieji “Galaxy S11”serijos telefonai, galite tai padaryti žiūrint į “Galaxy Note 10 Lite” nuotraukas, panašumų bus.

Priekinėje dalyje įžvelgiu vieną didelį pliusą, tai kad ekrano kraštai neturi jokių užlenkimų šonuose. Ir tai yra didžiausias pliusas, norint pačiam gerai užsiklijuoti apsauginį stiklą 🙂 . Ekranas šiame “Galaxy Note 10 Lite” bus Infinity-O su skylute, kurioje bus įmontuota 32 Mp selfie kamera.

Su geležimi, t.y. ką turės viduje, kol kas tiksliai nežinoma. Vieni “insider`iai” spėlioja, kad  EU rinkai bus su “Samsung Exynos 9810”, kiti teigia, kad visos rinkos gaus “Qualcomm Snapdragon 855” procesorių. Tačiau visi sutaria, kad šis naujas modeliukas turės 6 GB darbinės ir 128 GB vidinės atminties.

Iš nuotraukų tiksliai žinome ir matome, kad galinėje dalyje bus 3 kameros, iš kurių pagrindinė bus 48 Mp arba 64 Mp, antra kamera 12 Mp ir trečia 5 Mp. Bet ši informacija kol kas nepatvirtinta oficialiai.

S-Pen`as palaikys Bluetooth 5.1 ir galimybėmis nenusileis net “Galaxy Note 10+”.

Baterija, kaip LITE versijai tikrai ne maža, bus 4500 mAh. Telefone suksis “Android 10, UI 2.0” operacinė. Turės: Aura Glow, Aura Black, Aura Red ir Aura Blue spalvų gamą.

Dabar spėliojimai apie “Galaxy Note 10 Lite” kainą, kuri vienų teigimu startuos nuo 630 €, kitų spėjimu – bus apie 690 €. Nebe daug liko laukti, pristatymas planuojamas sausio viduryje, kur kartu su juo bus pristatytas dar vienas Lite, “Galaxy S10 Lite”, apie kurį brūkštelsiu, kai žinosiu daugiau.

 

Uždaryti komentarus