Peržiūrėta 479
0

Šiandien visi, kaip pamišę dalinasi, internete pasirodžiusiomis nuotraukomis, kuriose kaip teigiama naujasis, oficialiai dar nepristatytas “Samsung Galaxy Fold 2”. Pirmos foto pasirodė vieno socialinio tinklo paskyroje, kuri šiuo metu jau neprieinama. Tai yra antrasis “Samsung” telefonas su sulenkiamu ekranu. Iš pažiūros, tai visai ne “Galaxy Fold”, o stipriai sumažėjęs ir supanašėjęs į “Motorola Razr” telefoną sulenkiamu ekranu.

Šiuo metu atsakyti tiksliai, ar tai ir yra naujasis “Samsung Galaxy Fold 2” negalėčiau. “Samsung” yra parodęs koncepciją, kaip atrodys jos telefonas sulenkiamu ekranu, tad tikėtina, kad nuotraukose būtent jis.

Neoficialiais duomenimis telefonas turės du ekranus, iš kurių dydysis – sulenkiamas bus 6,89 colio su 22:9 kraštinių santykiu, o antrasis – mažasis, kurio išorinis dizainas budingas tradiciniam sulenkiamam telefonui.

Visiška paslaptis kas bus telefono viduje, t.y. kokį jis turės procesorių, darbinę ir vidinę atmintį. “Bloomberg” duomenimis, šis naujasis “Samsung” šedevras bus pristatytas sekančių metų vasario pradžioje, Barselonos “MWC2020” parodoje, kartu su naujaisiais “Galaxy S11” serijos telefonais. Prekyboje šie įrenginiai pasirodys iškarto po oficialaus pristatymo.

Neoficialiais duomenimis “Samsung Galaxy Fold 2” prognozuojama kaina, maždaug 860$.

Panašu, kad sekančiais metais, mūsų visų laukia, tikras telefonų sulenkiamais ekranais, bumas.

 

Uždaryti komentarus