Peržiūrėta 312
0

“Vivo”, tai vienas iš trijų kinų gamintojų, tarp kurių ir “Oppo” su “Realme”, į juos vis dažniau ir rimčiau akies krašteliu pradedu žvalgytis. Tai ką jie išdarinėja paskutiniu metu, turėtų kelti nerimą, lyderio pozicijas užimantiems, telefonų gamintojams. Kur buvo “Xiaomi” ir “Huawei” prieš gerus 4 ar 5metus? Pažiūrėkime dabar, “Huawei” betrūko vieno laiptelio iki lyderio, pagal pardavimus. “Xiaomi”, kaip ketvirtis taip naujas pardavimų rekordas. Ateinančiais metais nusimato, tikros varžytuvės.

Šiandieną Kinijoje “Vivo” pristatė du savo flagmanus, “Vivo X30” ir “Vivo X30 Pro”. Abu palaikantys 5G ir pasižymintys įspūdingomis kameros savybėmis, kurios sukėlė nemažą susidomėjimą pasaulyje. Tai pirmieji telefonai, kurie gavo naujausius “Samsung” procesorius. Pagrindinis ir vienintelis skirtumas tarp šių modelių, kad “Vivo X30 Pro” turi papildomą kamerą.

Telefono išorėje didelių staigmenų neįžvelgiu, tipinis dizainas. Nors tą patį būtų galima pasakyti apie daugumą, šių dienų telefonų. Korpuso gamyboje panaudotas aliuminis, galinis dangtelis iš stiklo. Priekyje, dešiniąjame kampelyje, nedidelė, vos 3 mm. skylutė, selfie kamerai. Galinėje dalyje vertikaliai išsidėsčiusios trys kameros (“X30 Pro”, keturios kameros), palaiko 2 SIM korteles. Ekranas Super AMOLED, 6,44 colio (1080 x 2400), palaikantis HDR. Po ekranu įmontuotas optinis, pirštų antspaudų skaitytuvas.

Kaip ir minėjau, pagrindinis ir vienintelis skirtumas tarp šių modelių – kameros. „Vivo X30“ kamerų bloką sudaro: 64 MP pagrindinė kamera, 32 MP, 50 mm (telephoto) su 2x optiniu priartinimu, trečia, plataus kampo 8 MP kamera. „Vivo X30 Pro“ kamerų bloką sudaro 64 MP pagrindinė kamera, 32 MP, 50 mm (telephoto) su 2x optiniu priartinimu, 13 MP periskopine kamera su 5x optiniu priartinimu ir 60x skaitmeniniu priartinimu ir 8 MP plataus kampo kamera.

Abi naujienos gavo naujausią “Samsung Exynos 980” procesorių su 8 GB darbine atmintimi ir 128 arba 256 GB vidine atmintimi. SD kortelių nepalaiko. Šiuose abiejuose, “X30” serijos telefonuose, sumontuota skysčio aušinimo sistema, leidžianti didelėse apkrovose sumažinti įrenginio temperatūrą.

Baterijos, abiejų flagmanų, taip pat vienodos. Jose po 4350 mAh, palaikančios 33W greitą įkrovimą, įkraunamos per USB C tipo jungtį. Abejose sukasi „Android 9” su “Funtouch OS 10.0” vartotojo sąsaja ir palaikantys Multi Turbo 2.5.

“Vivo X30” kaina numatoma, apie 420 €, “Vivo X30 Pro” kaina ~ 510 €. Šių naujienų prekyba prasidės šio mėnesio gale, Kinijoje.

 

Uždaryti komentarus