Peržiūrėta 866
3

Noriu pasidžiaugti atsiųstu, nauju kiek neįprastu, “Samsung Galaxy XCover Pro” telefonu. Šis modelis turi išskirtines apsaugos savybes, tokias kaip IP68 (vanduo, dulkės), atsparus smūgiams, kritimams iki 1,2 m., taip pat turi MIL-STD-810G karinį apsaugos standartą.

Pirmas įspūdis – teigiamas. Telefonas tikrai tvirtas ir jau atlaikė pirmą išbandymą 🙂 , apie kurį vėliau, apžvalgoje. Pradedame jo testavimą ir tai užtruks apie porą savaičių.

Ką gi, šio telefono laukia sunkios dienos ir viliuosi, kad jis “išgyvens” visus mano sumanytus išbandymus 🙂 . Jeigu turite klausymų, nesikuklinkite, rašykite į komentarus.

  • Tomas

    Ar ekranas malonus akiai ir ar malonu liesti? Nes kiek girdėjau, tai čia ne Amoled, o LCD matrica dėl tvirtumo įdėta ir ant ekrano nr stiklas, o plastikas, tad įdomu kaip jausmas, ar nesijaučia kaip pigus plasmasiukas? 🙂

    • Tadas > Tomas

      Ekranas tikrai malonus žiūrėti, tačiau šiek tiek jaučiasi, kad ne AMOLED, dėl lietimo valdymo, taip pat blogiau negu pas Samsung flagmanus, tačiau nėra „pigus“ plastmasiukas

Uždaryti komentarus