Peržiūrėta 374
0

Kaip praneša „Taiwannews“, „Apple“ ir „Foxconn“ pradėjo tyrimą dėl „Apple iPhone“ ir „iPad“ brokuotų detalių vagystės – sukčiavimo. Kadangi šios dėtalės ir jų komponentai turėjo būti sunaikinti.

„Foxconn“ darbutojai kaltinami, kad jie, vienam Taivano verslininkui trejus metus pardavinėjo brokuotas detales, kurios turėjo būti utilizuotos. O iš šių nekokybiškų detalių buvo surinkinėjami „Apple“ telefonai, planšetiniai kompiuteriai, kurie buvo pardavinėjami, kaip nauji įrenginai, nieko neįtariantiems klientams. Teigiama, kad nesąžiningi įmonės darbuotojai per trejus metus, iš šios nelegalios veiklos, galėjo uždirbti apie 43 mln. $.

„Foxconn“ vadovybė apie šį įvykį informavo „Apple“, kuri iškart pradėjo tyrimą. Tyrimui vadovauja „Apple“ auditorių komanda tiesiogiai pavaldi Tim Cookui.

Priminsiu, kad tai nepirmas įvykis, kai apsukrūs piliečiai siekia pasipelnyti iš „Apple“. Šiais metais du Kinijos studentai “išdūrė” „Apple“ kompaniją, pridarydami jai beveik milijono $ nuostolių. Kita grupuotė kurią sudarė 14 asmenų. kreipdavosi į “Apple” garantinį servisą dėl “iPhone” gedimo, į remontą jie priduodavo neveikiantį, ne originalų įrenginį, o atgaudavo naują originalą. Tokiu būdu jiems pavyko pasikeisti apie 10.000 vnt. „iPhone“ ir „iPad“ įrenginių, kurie buvo vėliau perpardavinėjami Kinijos rinkoje. Tokiu būdu “Apple” buvo padaryta 6 milijonų $ žala.

 

Žymos:
Uždaryti komentarus